AI native development voor Java engineers

AI is allang geen autocomplete meer. Het verandert fundamenteel hoe software wordt gebouwd. De engineers die dat begrijpen, leveren sneller en beter op dan ooit. Op donderdag 4 juni organiseert Eonics een open hack night voor Java developers. Geen theorie, geen verkooppraatje. Twee senior engineers laten je zien hoe ze grote, echte projecten opleveren waarbij AI een centrale rol speelt in het bouwproces.

AI native development voor Java engineers flyer open hack night

De sprekers:

Jan Willem Keizer is senior Java engineer en inmiddels AI advisor voor andere consultants. Hij helpt developers concreet maken wat AI-native development in de praktijk betekent — en laat je dat die avond ook gewoon zien.

Barry van Someren is eigenaar van een cloud hosting bedrijf en bouwt dagelijks aan infrastructuur op schaal. Hij demonstreert hoe AI zijn manier van werken aan cloud infrastructuur heeft veranderd.

Na de demo’s is er ruimte voor een open Q&A. Stel de vragen die je écht wil stellen.

Deelname is gratis. Er zijn hapjes en drankjes. We starten om 18:00 uur op het Eonics kantoor in Den Haag.

Plekken zijn beperkt, dus reserveer direct via Eventbrite.

Reserveer je plek →